Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

img-p-xlhf102-960.jpg

На ринок виходять нові аудіосистеми з широкими можливостями для підключення, що здатні перетворити кімнату на концертний зал. Sharp оголошує про розширення продуктового ряду свого звукового обладнання новими Hi-Fi мінісистемами. Ці нові аудіосистеми мають широкі можливості для під'єднання до пристроїв, а також вирізняються сучасним дизайном та високою якістю звуку. Завдяки цим рисам вони здатні приносити особливе задоволення поціновувачам музики та вповні передавати кіноманам всі деталі звукових доріжок улюблених фільмів.

"Наші найновіші аудіопродукти розроблені для задоволення потреб сучасних слухачів і глядачів, – розповідає Герма Рігау, працівник європейського відділу маркетингу Sharp Europe. – Ними можна керувати за допомогою практично будь-якого персонального пристрою. Втім, основними їхніми перевагами є висока якість звучання та зовнішній вигляд, що дозволить їх органічно вплести в будь-який елегантний інтер’єр”.

Miкросистеми, які гарантують якість Hi-Fi

Дві нові, елегантні мікросистеми Sharp (модель XL-HF102 і XL-DAB102) – мають одні з найкращих характеристик у сфері мікро Hi-Fi. Обидва пристрої оснащені найновішою версією Bluetooth, котра забезпечує легке та якісне прослуховування музики зі смартфона чи комп’ютера. Стандартні функції включають також програвач компакт-дисків, FM-радіо з RDS декодером, роз’єми USB і аудіо, що дозволяють слухати улюблену музику з будь-якого аналогового чи цифрового носія. Системи HF102 XL-серії можуть відтворювати будь-які музичні формати. Високу якість звуку забезпечує аудіопідсилювач з потужністю 50 Вт RMS і двосторонні колонки з bass-reflex. Глибші баси можна отримати при підключенні активного сабвуфера до вихідного передпідсилювача.

На ринку Польщі, де розвивається радіомовлення цифрового формату DAB+, до кінця року стане доступною також модель XL-DAB102, яка окрім FM-тюнера має також тюнер DAB+. Сьогодні DAB+ мовлення доступне мешканцям Варшави та Катовіц, а до кінця року запрацюють передавачі у Вроцлаві, Щеціні, Лодзі і Ополі. Усю Польщу цифрове радіопокриття DAB охопить у 2020 році.

Обидві мікросистеми також будуть доступними у корпусах чорного кольору (XL-HF102HBK і XL-DAB102BK). 

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua