Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

 

14905480895_f85ec57d8b_k.jpg

Головні відмінності бездоганного смартфона – це хороша продуктивність і привабливий дизайн. Це поєднання дозволяє не вибирати між якістю і стилем, задовольняючи запити різних людей. Цей смартфон органічно впишеться в життя студента і викладача, інженера, програміста, домогосподарки чи перукаря. Новий смартфон Fly – це, в першу чергу, хороша продуктивність: 2-ядерний процесор, 512 МБ оперативної пам'яті, батарея з максимальним часом розмови до 6 годин. Крім того, основна п'ятимегапіксельна камера і можливість записувати відео в HD-якості, дозволяють з комфортом користуватися всіма необхідними для сучасного юзера функціями гаджета. Смартфон підтримує дві сім-карти, що дозволяє обирати найбільш оптимальні тарифні пакети різних операторів мобільного зв'язку. 4 гігабайти вбудованої пам'яті за допомогою microSDHC можуть з легкістю розширюватися до 32-х ГБ – більше немає необхідності нічого видаляти, щоб звільнити місце на смартфоні, і всі фотографії, музика, кліпи та ігри помістяться в цьому пристрої. Новий FLY IQ 4416 підтримує практично всі доступні види підключення до інтернету. Любителів музики порадує безліч аудіоформатів (в тому числі і FLAC), які можуть відтворюватися плеєром.

 

«Цей смартфон – ідеальне рішення для тих, хто не робить акценту на якійсь одній функції гаджета. У той же час, він і не для тих, кому потрібен тільки мобільний телефон, а для тих, хто шукає повноцінний багатофункціональний пристрій. Крім того, лаконічний дизайн IQ 4416 доречний практично в будь-якій обстановці», – відзначає продакт-менеджер Fly Україна Євген Іконніков.

ПО і можливості

На цьому смартфоні стоїть операційна система Android 4.2.2. – одна з найпопулярніших версій для мобільних телефонів. Така поширеність Jelly Bean свідчить, в першу чергу, про її практичність і добротність. Вам доступні всі необхідні можливості: безліч додатків та ігор, підтримка декількох профілів на пристрої, функція GPS, «ковзний» набір тексту і т.д.

На даний момент Fly пропонує два роки повної гарантії і кращу ціну на ринку України за смартфон з подібними можливостями.

Рекомендована роздрібна ціна пристрою – 1444,00 грн.

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua