Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Sharp_MX-7500N_front_i.jpg

Buyers Laboratory LLC (BLI), провідний незалежний інститут, який оцінює продукти та рішення в галузі графічної візуалізації документів, відзначив нагородами Summer 2014 Pick i Outstanding Achievement розробку компанії Sharp – Cloud Portal Office. Sharp Cloud Portal Office отримала нагороду Outstanding Achievement in Innovation, як одне з найкращих рішень на ринку. Журі оцінило сервіс за інтуїтивність управління, мобільність і свободу дій для кожного клієнта.

Створена для простого обміну інформацією, послуга Cloud Portal Office гарантує безпечний доступ, завантаження, скачування, управління та друкування файлів, надає можливість створювати нові папки, співпрацювати та обмінюватися даними з будь-якого комп'ютера, мобільного пристрою, або інтерактивної дошки Sharp BIG PAD. Сервіс полегшує роботу та миттєво надає доступ до будь-якої необхідної інформації всім працівникам, незалежно від місця їх перебування.

Cloud Portal Office – це корисний допоміжний сервіс не тільки у повсякденній роботі компаній, але й під час реалізації проектів, особливо тих, в яких беруть участь співробітники з різних відділів, офісів або навіть країн.

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua