Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

eon610_duo_r.jpg

Компанія JBLProfessional додає дві нові моделі до серії портативних гучномовців EON600 - це 10'' 2-смуговий EON610 та 12'' 2-смуговий EON612. Обидва гучномовці використовують новітні рупори й мають найсучасніші динамічні головки. Як і перша модель цієї серії - EON615, нові EON610 та EON612 пропонують високоякісний звук, характерний для студійних моніторів, а також міцний корпус і легкість при транспортуванні.

“Одразу після виходу на ринок EON615 здобув надзвичайну популярність, а тепер моделі EON610 та EON612 надають професійним користувачам компактну портативну звукову систему, що має неперевершені звукові характеристики”, - розповідає Енді Флінт, старший менеджер компанії JBLProfessional. “Серія EON600 втілює новий підхід у тому, наскільки самодостатньою та доступною за ціною може бути портативна звукова система”.

Моделі EON610 та EON612 мають вбудований 1000 Вт підсилювач потужності та підходять як для фіксованих інсталяцій, так і для мобільної роботи. Унікальні низькочастотні й високочастотні звукові випромінювачі від JBL забезпечують потужний звуковий тиск зі зниженим рівнем спотворень у всьому частотному діапазоні.

В основі успіху EON600 – нова конструкція хвилеводів, які вирішують проблему відмінності частотної характеристики на осі звукової хвилі та поза нею. Завдяки сучасній вимірювальній техніці, інженери JBL  досконально вивчили характеристику випромінювання високочастотних і низькочастотних динаміків EON у 36 різних просторових точках, а потім спроектували індивідуальні хвилеводи для обох компонентів, які контролюють звукове випромінювання на високих і низьких частотах, а  також в точках перетину.

Спеціальна форма хвилеводів EON600 гарантує рівномірне звукове покриття та високу розбірливість звучання на кут 90 градусів по горизонталі, а це забезпечує м'яке, прозоре звучання однаково для всіх слухачів. Такі характеристики є показником високоякісних студійних моніторів і вперше стали доступними для недорогих мобільних систем.

Для тонкої настройки та керування системою інженери JBL розробили інтерфейс для iOS та Android приладів. Із безпровідною технологією  Bluetooth Smart Ready 4.0 можна регулювати гучність, налаштовувати 5-ти смуговий параметричний еквалайзер, а також зберігати та викликати пресети користувача. EON600 оснащені кращим у своєму класі 32-бітним сигнальним процесором.

Акустичні системи EON600 обладнані чотирма ручками для зручного транспортування, а міцний корпус забезпечує стійкість до зношування на багато років користування.

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua