Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

RT-AC52U-Product_photo-7 (Combo pack).png

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні комплекту, що складається з дводіапазонного маршрутизатора Wi-Fi та USB-адаптера з підтримкою нового стандарту 802.11ac. Цей комплект призначений для легкого розгортання високошвидкісної бездротової мережі й підключення до неї ноутбука або ПК на повній швидкості.

ASUS RT-AC52U – це бездротовий маршрутизатор стандарту 802.11ac, що забезпечує швидкість передачі даних на рівні 300 та 433 Мбіт/с у діапазонах 2,4 та 5 ГГц відповідно. USB-адаптер з комплекту постачання RT-AC52U Combo Pack є найкомпактнішим у світі бездротовим USB-адаптером стандарту 802.11ac, що працює в діапазоні 5 ГГц на швидкості до 433 Мбіт/с. З його допомогою ноутбук або настільний ПК підключається до бездротової мережі на повній швидкості.

RT-AC52U наділений великим обсягом системної пам'яті (128 мегабайт), що забезпечує стабільну роботу при високому навантаженні, а потужні антени розширюють радіус дії його бездротового модуля на 150% порівняно зі звичайними маршрутизаторами. Завдяки роз'єму USB до маршрутизатора RT-AC52U можна підключити 3G/4G-модеми, принтери та зовнішні накопичувачі, щоб розширити функціональність пристрою. Цей же роз'єм дозволяє заряджати мобільні ґаджети, не піклуючись про додатковий блок живлення.

Для керування всіма функціями маршрутизатора призначений зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ASUSWRT. До його можливостей входить моніторинг інтернет-трафіку та обмеження пропускної здатності інтернет-каналу для окремих програм.

Технологія ASUS AiCloud дозволяє перетворити підключений до RT-AC52U зовнішній жорсткий диск на хмарне сховище даних, до якого можна буде отримувати доступ віддалено з будь-якого комп'ютера, смартфона або планшета за допомогою спеціальної програми. Причому в режимі синхронізації маршрутизаторів AiCloud автоматично оновлює файли на зовнішніх накопичувачах, підключених до сумісних маршрутизаторів ASUS, до актуальних версій, таким чином полегшуючи обмін файлами.

Вбудована система автономного завантаження файлів Download Master дозволяє скачувати файли з інтернету на підключений до USB зовнішній жорсткий диск без використання комп'ютера, причому користувач може керувати завантаженнями та перевіряти їх стан віддалено. Потім, користуючись вбудованим медіасервером, файли із зовнішнього диска можна буде транслювати на будь-який сумісний пристрій, будь то комп'ютер, ігрова приставка або телевізор.

За допомогою RT-AC52U можна організувати до трьох бездротових мереж в кожному з частотних діапазонів (2,4 ГГц та 5 ГГц) і для кожної з них задати індивідуальні права доступу, розклад роботи та інші параметри.

Доступність та ціна

Комплект RT-AC52U Combo Pack вже доступний в Україні, його орієнтовна ціна складає 1250 грн.

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua