Войти

Войти в аккаунт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Асоціація EISA (з 2018 года її назва розшифровується, як Expert Imaging and Sound Association) заснована в1982році.Зараз в її лавах існують експертні групи: «Фото», «Відео», Hi-Fi, «Аудіо для домашнього театру», «Дисплеї та відео для домашнього театру», «Автомобільна електроніка» і «Мобільні пристрої», членами яких є головні редактори быльш, ніжпівста спеціалізованих журналів з усіх континентів світу. Україна представлена в цій шанованій організації виданням StereoVideo & Multimedia: в експертних групах «Мультимедіа в авто» з 2007 року та «Аудіо для домашнього кінотеатру» — з 2014 року.

EISA-logo-2018.jpg

Щорічно члени експертних груп готують пропозиції для нагородження кращих моделей профільних продуктів. Процес висування кандидатів точиться майже до середини червня, а фіналом остаточного вибору є щорічна Асамблея Асоціації, що проходить наприкінці червня в одному з міст Європи. Щороку 15 серпня підсумки конкурсу оприлюднюються на сайтах Асоціації www.eisa.eu та видань — членів Асоціації, а також в перших після цієї дати друкованих випусках журналів — членів Асоціації.

Церемонія вручення нагород EISA Award відбувається в урочистій обстановці в одному з фешенебельних готелів в Берліні і в часі співпадає з проведенням щорічної міжнародної виставки споживчої електроніки IFA.

На цю високого рангу подію, окрім членів EISA, запрошуються представники індустрії, що вибороли нагороди.

Перемоги виробників, таким чином, сприймаються світом як визнання їх досягнень, що в свою чергу сприяє підвищенню рейтингу та зростанню виробництва.

Ми пропонуємо вашій увазі перелікта короті описи, зроблені членами EISA щодо переможців EISA Awards 2019-2020 у групі«Аудіо для домашнього кінотеатру», членом якої є наш журнал.

 

Dali_OBERON-Series_web.jpg

EISA КРАЩА ПОКУПКА АКУСТИЧНА СИСТЕМА ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ 2019-2020

DALI OBERON Series

Серія DALI OBERON доводить, що поєднання вражаючого скандинавського дизайну і звукових традицій має виграшну позицію. Від ультракомпактної поличної OBERON 1 і невеликої поличної OBERON 3 до витонченої OBERON 5 і флагманської підлогової акустики OBERON 7, серія пропонує якісний звук з дуже привабливих корпусів. Додайте настінний OBERON On-Wall та центральний VOKAL і отримайте вражаючий (і доступний за ціною) домашній кінотеатр. Запозичення технологій виготовлення динаміків (включно з системою магнітів DALI SMC) з high-end серій EPICON і RUBICON надає переваги — з музикою або фільмами ця акустика має широку дисперсію і чітке, збалансоване і переконливе відтворення. Вона виглядає чудово, а звучить ще краще...

Denon_AVR-X2600H_web.jpg

EISA AV РЕСИВЕР 2019-2020

Denon AVR-X2600H

Denon AVR-X2600H — це поєднання простоти користування, потужності та помірної ціни. Підтримка Dolby Atmos, DTS:X і відчуття висотних ефектів перетворюють цей 7.2-канальний ресивер в сучасний варіант класичного домашнього кінотеатру. Функції, притаманні Denon, в тому числі мультирумплатформа з високою роздільною здатністю HEOS і зручний інтерфейс Setup Assistant, сумісні в цій моделі з AirPlay 2 і eARC. Тут також є підтримка Bluetooth-навушників і перспективні функції, такі як HDCP 2.3 і ALLM (режим Auto Low Latency Mode) для консольних геймерів. Голосові команди підтримуються через Google Assistant та Siri. Найголовніше, однак, те, що AVR-X2600H є довершеним звуковим виконавцем, що ґарантує однаково досконалий результат, незалежно від того, дивитесь ви блокбастери чи насолоджуєтесь улюбленими мелодіями.

Focal_Astral16_web.jpg

EISA ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР HIGH-END 2019-2020

Focal Astral 16

Поєднуючи 12-канальну потужність із 16-канальною обробкою звуку, Astral 16 є рішенням з однієї коробки для домашнього кінотеатру high-end класу, який пропонує всебічні можливості калібрування та продуктивність еталонного рівня. Підсилювач класу D на 200 Вт забезпечує підтримку базових технологій декодування Dolby Atmos, DTS:X, Auro-3D або традиційний формат об’ємного звуку, тоді як налаштуванням акустики приміщення по всьому частотному діапазону опікується система Dirac Live EQ. І цей процес дуже гнучкий. Інсталятори оцінять багатозонні можливості Astral 16, його інтеграцію з системами інтелектуального управління будинком, дружній інструмент «віддаленого моніторингу» та реалізацію 4K HDMI. А користувачі просто полюблять його за виразний, детальний та просторовий звук.

Arendal_1723-Monitor-S-THX-5.1_web.jpg

EISA АКУСТИКА ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ 2019-2020

Arendal 1723 Monitor S THX 5.1

Пропонуючи неабияку потужність від компактних за розмірами корпусів, ця сертифікована THX Ultra багатоканальна акустика Arendal Sound надає вашому домашньому кінотеатру голлівудського звучання. Двосмугові поличні 1723 Monitor S THX з їх твітерами та 6,5-дюймовими мідбасовими гучномовцями в хвилеводах демонструють прозорий звук з відмінною дисперсією і екстремальною динамікою. Цей стандарт продуктивності посилюється акустикою центрального каналу, в той час як трьохвимірні моделі 1723 Monitor S THX створюють широке тилове звукове поле. Драматичний та глибокий бас — це візитівка акустичної системи завдяки 1723 Subwoofer 2, який відтворює низькочастотні ефекти за допомогою подвійного 13,8-дюймового динаміка потужністю 1 кВт. Дизайн та конструкція системи явно перевищує її ціну.

SVS_SB-3000_web.jpg

EISA САБВУФЕР ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ 2019-2020

SVS SB-3000

В новому сабвуфері SB-3000 комапнія SVS зумілапоєднати традиції виробництва топових моделей з прийнятною ціною. Завдяки щойно розробленому 13,5-дюймовому динаміку в компактному герметичному корпусі, поєднаному з підсилювачем Sledge DSP потужністю 800 Вт, цей завзятий бас-мейкер відрізняється від інших, коли йдеться про глибину, швидкість, налаштування і гучність. Саундтреки до фільмів дуже потужні, в той час як при відтворенні музики бас щільний і дуже детальний. Приємне враження складається від широких можливостей налаштувань за допомогою додатку Bluetooth control від SVS з параметричним еквалайзером, який оптимально налаштовує акустичні характеристики приміщення. Важко не піддатися спокусі, коли перед вами чіткий і потужний SB-3000.

NAD_T-758-V3_web.jpg

EISA ПРЕМІУМ РЕСИВЕР ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ 2019-2020

NAD T 758 V3

Якщо ви шукаєте ресивер преміум-класу без преміум-ціни, то варто зупинитися на моделі T 758 V3 від NAD. За допомогою зовнішнього підсилення семиканальний Dolby Atmos/DTS:X розширюється до 7.1.4, має кращу в своєму класі систему автоматичної калібровки під приміщення Dirac Live, а використання модульної концепції (MDC) дозволяє робити заміну модулів в ресивері на більш сучасні, відтерміновуючи тим самим технологічне старіння. Додаток BluOS надає доступ до потокових музичних платформ і сумісності з різними продуктами Bluesound, не кажучи вже про відтворення MQA. Але те, як звучить цей ресивер на повну, дійсно вражає. Його робота природна і витончена, але водночас сповнена експресїї завдяки функції підсилення PowerDrive. Цього достатньо для будь-яких фільмів та музики.

Sennheiser_AMBEO-Soundbar_web.jpg

EISA ПРЕМІУМ САУНДБАР 2019-2020

Sennheiser AMBEO Soundbar

Завдяки своєму дебютному Soundbar, Sennheiser ефективно переписав існуючі аудіоправила про оточуючий звук. Здатність відтворювати формати Dolby Atmos і DTS:X та впровадження фірмової унікальної технології AMBEO 3D, яка перетворює стереозвук і звук формату 5.1 в трьохвимірне звучання, забезпечують об’ємне кінематографічне відтворення з будь-якого джерела. Його 13 динаміків, в тому числі шість 4-дюймових низькочастотних, та особлива технологія аудіовертуалізації створюють вражаюче реалістичну звукову сцену з чіткими максимумами та глибоким низькочастотним відгуком, в той час як мікрофонне калібрування кімнати від Sennheiser відтворює аудіокартину надзвичайно переконливо. Три входи HDMI, вихід з підтримкою eARC, плюс Bluetooth, Chromecast та мережеві здібності AMBEO Soundbar безперечно заслуговують на вашу увагу, а додаток до смартфонів-компаньйонів робить його зручним в використанні. Одного разу почувши AMBEO, забути його неможливо...

LG-SL8YG_web.jpg

EISA САУНДБАР 2019-2020

LG SL8Y

Створюючи модель SL8Y для телевізорів від 49 дюймів, компанія LG мала на меті привнести кінематографічний досвід у вашу вітальню — і досягла в цьому успіху. Цей 3.1.2-канальний саундбар складається з інтелектуальної звукової панелі і бездротового сабвуфера. Оновлені динаміки, Dolby Atmos і DTS:X декодування у поєднанні з DSP, розробленим компанією Meridian Audio, додають відчутної висоти, глибини і масштаб до саунд-міксів кіно чи телебачення. Це динамічний, повномасштабний виконавець (а його звукова сцена може бути розширена до 5.1.2 за допомогою додаткових бездротових тилових гучномовців LG) завжди готовий і до відтворення музики також — просто скористайтесь Bluetooth 4.2 або Chromecast і починайте вечірку. Інші особливості: HDMI, завдяки якому відтворюються 4K HDR-джерела, Google Assistant (за наявності) для інтеграції в розумний дім і спеціальні режими звуку. Це вищою мірою універсал.

Dali_Katch_One_web.jpg

EISA TV ЗВУКОВА СИСТЕМА 2019-2020

DALI KATCH ONE

Як покращити бездротовий гучномовець DALI KATCH? Розширити форм-фактор і функціональність, з огляду на досвід телеглядачів і музичних фанів. Віддзеркалюючи дизайн свого меншого брата, але додавши нове рішення для настінного та горизонтального розміщення, KATCH ONE в стильному корпусі приховує масив із 10 гучномовців, 4 x 50 Вт підсилювач і DSP. Телевізійному аудіосупроводженню або музиці (через HDMI ARC, цифровий оптичний аудіовхід або Bluetooth з aptX) ця звукова панель забезпечує повноцінну продуктивність з потужним, але точним басом, широкою стереопанорамою і відмінною діалоговою та голосовою чіткістю. Керування системою доволі просте: через штатний пульт вашого телевізора або через компактний пульт дистанційного керування DALI, яким також можна змінювати режими еквалайзера. Елегантне, вишукане двоканальне звукове рішення.

IsoTek_Smart-Delta_web.jpg

EISA AV АКСЕСУАР 2019-2020

IsoTek SMART Delta

Кожна AV-система потребує живлення, чимало живлення, але лише чиста енергія дозволить всім вашим AV-компонентам забезпечити найвищу продуктивність. Діапазон можливостей IsoTek SMART Delta не обмежується тільки стабілізацією напруги мережі електропостачання завдяки захисту від стрибків та провалів — це також програмування циклів живлення-відключення та автоматичне видалення сторонніх шумів. Безпосередньо в локальній мережі або дистанційно через власний смартфон за допомогою Wi-Fi і спеціальної програми керувати налаштуваннями — кожному AV-пристрою відповідно до задіяної розетки призначати назви/імена та надалі встановлювати окремі індивідуальні програми. Тож, не можна не називати його ІНТЕЛЕКТУАЛОМ — надто суттєвий його вплив на якість всієї системи.

Pioneer_UDP-LX500_web.jpg

EISA УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРОГРАВАЧ 2019-2020

Pioneer UDP-LX500

UDP-LX500 — це пристрій з широкими можливостями. Водночас як сучасний 4K Blu-ray-плеєр і високопродуктивний аудіопрогравач, він покращить будь-яку систему домашнього кінотеатру. Стосовно відео, він підтримує динамічні HDR-формати, такі як HDR10+ і Dolby Vision, має функції: вибір типу дисплея для налаштування чіткого зображення та інформація про метадані. Для аудіофілів він пропонує сумісність з дисками CD, SACD і DVD-Audio, плюс файли високої якості, в тому числі DSD. В той час як звук відтворююється точним і детальним, зображення з дисків UHD вражає чіткістю і кольоровою візуалізацією. Більш того, його преміальні якості поширюються на конструкцію — LX500 безшумний в роботі, і на нього можна б було не звертати уваги. Але вишуканий аудіофільский дизайн робить його, навпаки, занадто помітним.

KENWOOD DMX8019DABS.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ ГОЛОВНИЙ ПРИСТРІЙ 2019-2020

KENWOOD DMX8019DABS

Електронний ландшафт сучасного авто перебуває в процесі постійного розвитку, і саме завдяки таким пристроям, як DMX8019DABS, створюється новий світ розваг. Позбувшись дисководу і системи Navi, KENWOOD зберіг радіо DAB+, сенсорний 7-дюймовий екран з високою роздільною здатністю та забезпечив готовність до взаємодії з вашим смартфоном або портативним мультимедійним пристроєм. Цей флагман серії DMX має на борту USB, HDMI, Bluetooth, бездротовий Apple CarPlay і Spotify, а також функцію «віддзеркалення» телефонів Android через Wi-Fi. Вбудований цифровий процесор забезпечить звучання, співставне з hi-res audio. Отож, DMX8019DABS — це повноцінний інформаційно-розважальний центр.

Brax DSP.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗВУКОВИЙ ПРОЦЕСОР 2019-2020

Brax DSP

Звуковий процесор для оптимізації звуку в автомобілі — це не нове, але Brax піднімає його на вищий щабель за рахунок щонайменше 12-ти каналів обробки через модульні вхідні та вихідні карти. Ця конструкція дозволяє повністю адаптувати вашу аудіоконфігурацію в автомобілі з цифровими або аналоговими входами, або поєднанням обох, використовуючи три 64-бітних аналогових процесори Sigma 350, здатних до неймовірних обчислень — 3,6 млрд за секунду. Якщо в конструкції АЦП та ЦАП від Asahi Kasei передбачена можливість стабілізації живлення, то для прямого Bluetooth та потокової передачі USB застосовується додаткова модульна карта. Це — обробка сигналів без обмежень.

ESX QE1200.4.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ 2019-2020

ESX QE1200.4

Оскільки головними до автомобільних підсилювачів потужності є дві вимоги, а саме, максимум потужності і мінімум займаного простору, то QE1200.4 повною мірою відповідає цьому запиту. Хіба не диво — 1200 Вт на чотири канали в надзвичайно компактному і водночас міцному корпусі? Завдяки цифровому підсиленню корпус не нагрівається, прийом радіо відбувається без перешкод, а автоматичне перемикання та тестування динаміків робить його ідеальним для прихованої установки. У поєднанні з кросоверами і мостовим включенням сабвуфера ми отримаємо відмінне доповнення як для штатних, так і для позаштатних систем. Преміальний звук і дизайн за розумною ціною ґарантовані.

Morel Elate Carbon 603.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНА АКУСТИЧНА СИСТЕМА 2019-2020

Morel Elate Carbon 603

Morel — одне з найвідоміших імен серед виробників акустики, а остання версія його акустичної системи Elate Carbon 603 справляє приголомшливе враження. Ця трисмугова система, яка побудована за відомими технологіями Morel, а саме — звукові котушки Hexatech і пасивні кросовери, обладнана ультратонким 28-мм шовковим купольним твітером ручної роботи і 10-см середньочастотним випромінювачем з DPC-дифузором для плавного та прозорого звучання. Довершує систему 16,5-см НЧ-динамік з титановим каркасом звукової котушки і подвійним магнітом. Це вдалий спосіб створити якісний і потужний звук у вашому автомобілі.

Ground Zero GZPW 10SQ.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ САБВУФЕР 2019-2020

Ground Zero GZPW 10SQ

Вимоги до автомобільного сабвуфера доволі прості: бас має бути потужним, глибоким, чутливим, керованим і бажано в корпусі, який залишить місце для покупок у багажнику вашої автівки. GZPW 10SQ від Ground Zero якнайкраще відповідає цим вимогам. 25-см сабвуфер конструктивно повторює флагманську модель Ground Zero, включно з легким, швидким і добре контрольованим алюмінієвим дифузором, довгохідною звуковою котушкою для активного руху повітря. Його призначення — бути кращим серед собі подібних в компактних герметичних корпусах. Цей саб з серії Plutonium об’ємом 26 літрів — не інакше, як великий бас з малої коробки!

Alpine PWD‑X5.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ СМАРТ АПГРЕЙД 2019-2020

Alpine PWD-X5

Безліч сучасних автомобілів обладнані штатними аудіосистемами. Але, як їх модернізувати? Компанія Alpine дає відповідь — це PWD-X5. Досить маленький, щоб сховатися під переднім сидінням, він містить в собі цифровий сигнальний процесор і активний сабвуфер. Має чотири канали підсилення і широкі можливості налаштування через кросовер та еквалайзери. Регулювання відбувається за допомогою безкоштовного додатку, USB-модуля і смартфона. Він навіть укомплектований усіма необхідними кабелями! Це доволі простий і ефективний спосіб оновлення вашої аудіосистеми, який тільки можна уявити.

Alpine DVR‑F800PRO.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР 2019-2020

Alpine DVR-F800PRO

Окрім автомобільного аудіо та інформаційно-розважального обладнання світового класу, Alpine є також виробником широкого спектру відеореєстраторів, і DVR-F800PRO — найбільш вдосконалений, його можливості виходять за межі буденної відеофіксації вашої подорожі. До надзвичайно чітких знімків вдень і вночі, DVR-F800PRO пропонує функції допомоги водіям, які зазвичай зустрічаються лише у найпрестижніших марках автомобілів. Сюди входять попередження про можливе зіткнення, зміну смуг руху, початок руху транспортних засобів попереду, збереження даних про GPS-інформацію та швидкість руху. Це набагато більше, ніж просто ще одна камера!

Eton Core S3.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНИЙ HIGH-END КОМПОНЕНТ 2019-2020

Eton Core S3

Кожний гучномовець цієї системи, вручну складений в Німеччині, та інноваційні технології свідчать про те, що Eton Core S3 — це справжня система автомобільних компонентів високого класу! У 8-см СЧ- і 16,5-см НЧ-гучномовцях застосовані покриті ультратонкою плівкою перфоровані магнієві дифузори — унікальне інженерне рішення, завдяки якому в місцях перфорації повністю зникають резонанси. Це дозволяє системі видавати теплий і плавний звук, тоді як в твітерах застосовується тришаровий керамічний магнієвий сендвіч-купол з багатоступеневою вентиляцією, щоб доповнити звучання найдрібнішими деталями. Таке поєднання дає чудову динаміку, нейтральний і точний звуковий образ — справжній high-end в автомобілі!

Zapco_HDSP-Z16V_web.jpg

EISA АВТОМОБІЛЬНА ІННОВАЦІЯ 2019-2020

Zapco HDSP-Z16V

HDSP-Z16V — це новий унікальний багатофункціональний аудіопристрій: вперше ми отримали топовий цифровий сигнальний процесор з вбудованим аудіопрогравачем високої роздільної здатності. Окрім можливості керувати повноцінною багатопідсилювальною системою з оптимізацією під власну акустику автомобіля, пристрій також може відтворювати контент з частотою до 192 кГц/24 біт як з під’єднаних носіїв інформації, так і за допомогою додаткових модулів — через Wi-Fi або Bluetooth. Zapco HDSP-Z16V використовує високоякісне аналогоцифрове і цифроаналогове перетворювання. Процес керування DSP і програвачем відтворюється на повнокольоровому 3-дюймовому сенсорному екрані. Отож, якщо ви шукаєте інноваційний спосіб поліпшити звук до рівня hi-res, Zapco HDSP-Z16V — найкраще рішення на сьогодні та найближче майбутнє! 

Все содержание, включая идеи оформления и стиль, являются объектом авторского права. Копирование и размещение материалов в других источниках
без ссылки на первоисточник не допускаются. Материалы, отмеченные значком «Р», публикуются на правах рекламы. Copyright © 2014 stereo-video.kiev.ua